Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Kontrowersyjne tematy » Za co mężczyźni kochają kobiety? 

Za co mężczyźni kochają kobiety?

 

Za co mężczyźni kochają kobiety?

Dlaczego jedne kobiety mają takie powodzenie, że nie mogą się opędzić od adoratorów, a inne są samotne i marzą aby ktoś je pokochał. Dlaczego czasami widzimy na ulicy super przystojnego mężczyznę z całkiem przeciętną kobietą i odwrotnie? Czy najważniejsza dla mężczyzn jest uroda kobiety?

 

Oczywiście nie można jednoznacznie udzielić odpowiedzi na te pytania, bo każdy mężczyzna jest inny i coś innego będzie go w kobiecie pociągało. Jest jednak kilka wspólnych cech, które niemal każdego  mężczyznę zafascynują.

 

Rasowego mężczyznę zdecydowanie będzie pociągała w kobiecie, jej budowa ciała, jej delikatność, subtelność, wyrozumiałość i niedostępność. Mężczyźni są z natury łowcami i muszą swą zdobycz upolować, czekają na nią w ukryciu, obserwują  a kiedy się pojawi atakują. Jeśli zdobycz będzie uciekała, mężczyzna będzie ją gonił, i nie ma tu znaczenia czas i ilość kilometrów do przebycia, będzie ją gonił bo taka jest jego natura.

 

Kobieta jest dla mężczyzny motorem do działania, daje mu siłę do realizacji trudnych zadań. Mężczyzna musi zapewnić kobiecie bezpieczeństwo więc jest zawsze gotowy do walki. Nie będą cieszyły się powodzeniem kobiety samowystarczalne, z przewagą męskich cech. Mężczyzna nie będzie miał szans się przy niej realizować, nie będzie wiedział czym mógłby jej zaimponować, dlatego zrobi w tył zwrot i wycofa się, nawet jeśli będzie to super piękna kobieta.

 

Mężczyzna nie straci głowy też dla dobrej gospodyni. Jeśli chcesz mu zaimponować, dobrym obiadem czy smacznym deserkiem, to już teraz sobie to odpuść. Szkoda czasu, mężczyzna ochoczo skonsumuje wszystko co mu podstawisz pod nos, może nawet cię pochwali, ale nie straci głowy dla gosposi. Straci za to głowę, jeśli umówisz się z nim, będziesz wyglądała pięknie a jemu na twój widok ślinka będzie leciała a następnie pożegnasz się, podziękujesz za spotkanie i powiesz, że spieszysz się bo masz jeszcze coś ważnego do zrobienia. Mężczyzna, nie będzie mógł pojąć co ważniejszego mogło być dla ciebie od niego. Będzie rozmyślał o tobie cały wieczór, i nawet jeśli będzie czuł się nieco urażony to i tak nieśmiało wykona do ciebie telefon. Tylko po to żeby zapytać jak się czujesz i sprawdzić swój grunt pod nogami.

 

Reasumując, jeśli chcecie aby mężczyźni was kochali, dbajcie o siebie a nie o nich. Zapewniam was, że mężczyźni to akurat świetnie potrafią zadbać o siebie sami. 

Autor tekstu; Weronika Adamus

---