Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Kontrowersyjne tematy » Talizman dla kobiet zdradzanych przez męża 

Talizman dla kobiet zdradzanych przez męża

Co zrobić aby maż mnie nie zdradzał?

Jak odgonić kochankę męża? 

 

 

Już w starożytności doświadczono, że niektóre obrazy mają magiczną moc. Pigmalion potrafił ożywić wyrzeźbiony przez siebie posąg.  Za to  najsłynniejszym energetycznym obrazem z powieści Oscara Wilde’a jest portret Doriana Graya. Orfeusz grając na swych instrumentach oczarowywał do tego stopnia, że syreny zaczynały śpiewać a marynarze wpadali na skały tracąc kontrolę nad sterami.

W dzisiejszych czasach również są obrazy, które leczą swoją niezwykłą energią.  Siła umysłu, wiara i pomoc czynników naturalnych powoduje w niektórych przypadkach niewytłumaczalne dla rzeczywistego świata efekty.

Nie da się wytłumaczyć cudownych uzdrowień czy też spełnienia wydawać by się mogło  nierealnych marzeń.  Jednak takie rzeczy się zdarzają. Czy jest to tylko przypadek?

Jestem głęboko przekonana, że nie w życiu ma przypadków i że sami świadomie lub nieświadomie kreujemy swoją teraźniejszość i przyszłość. Chcąc pomóc Wam w tych trudnych czasach za namową mojej znajomej postanowiłam udostępnić na modowo kategorię na której za przysłowiowych parę złotych będziecie mogli się przekonać na własnej skórze czy magia w rzeczywistości istniej. Jak silna i twórcza potrafi być siła naszego umysłu i czy faktycznie potrafimy zmienić swoje życie.   

 

Obraz pomaga w wierności męża

 

Wszystkie prezentowane w tej kategorii prace są dostępne w formatach A3 i A4, gdyż takie formaty doskonale nadają się do powieszenia na ścianę. Oryginał pracy wykonany jest tuszem. Proponujemy do zakupu przedruki w związku ze znacznie niższą ceną.   

Koszt wraz z przesyłką wynosi:

-praca formatu A3 koszt 50 zł.

-praca formatu A4 koszt 37 zł.

 

 Nie oczekujemy zaliczek ani innych przedpłat. Opłata następuje po odebraniu przesyłki pod wskazanym adresem.       

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do złożenia zamówienia na adres:redakcja@modowo.pl   

 

---