Jesteś tutaj: Home » Dla dzieci » O dzieciach, dla dzieci » Organiczna pielęgnacja skóry i włosów dziecka 

Organiczna pielęgnacja skóry i włosów dziecka

Wrażliwa skóra niemowląt jest bardzo podatna na negatywne skutki działania syntetycznych substancji chemicznych, znajdujących się w wielu produktach dostępnych na rynku. Dlatego też firma Bentley Organic stworzyła serię Baby Care przeznaczoną specjalnie z myślą o wrażliwej skórze maluchów. Są to  niezwykle delikatne, naturalne produkty wzbogacone o ekstrakty eteryczne z  cytrusów, kwiatów i ziół o niezwykle przyjemnej nucie zapachowej. Olejki organiczne zawarte w produktach zostały  wyodrębnione z roślin uprawianych bez użycia pestycydów.

Mydełko Bentley Organic powstało na bazie miodu, aloesu i rumianku.   Pozostawia delikatną skórę dziecka czystą i gładką. Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry dziecka.
Żel do mycia i szampon dla dzieci Bentley Organic zwiera łagodzący wyciąg z aloesu, rumianku oraz lawendy. To w 100% naturalne składniki. Aż 85% z nich pochodzi z kontrolowanych upraw organicznych. Delikatny hipoalergiczny olejek dzięki zawartości słonecznika i jojoby sprawia, że skóra dziecka jest odpowiednio nawilżona. Podobne właściwości posiada mleczko z kojącym rumiankiem i odżywiającym wyciągiem z aloesu, wzbogacone witaminą E.

Wszystkie kosmetyki Bentley Organic są naturalne i nie zawierają: parabenów, składników modyfikowanych geneteczynie, czyli GMO, SLS i SLES,  pochodnych ropy naftowej, znajdujących się w tradycyjnych kosmetykach.  Ponadto nie testuje się ich na zwierzętach i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Czysta przestrzeń wokół dziecka

Prawdziwym hitem jest spray dezynfekujący do zabawek. Ten unikalny i innowacyjny środek zapewni dziecku bezpieczniejszą zabawę, a rodzicom mniej stresu, ponieważ zabija 99,9% szkodliwych bakterii. Wolny od szkodliwych substancji chemicznych dezynfekujący spray zawiera naturalne składniki antybakteryjne, łagodne dla środowiska i bezwzględne dla bakterii. Nie pozostawia osadu, pozwalając Twojemu dziecku bezpiecznie bawić się bezpośrednio po jego użyciu.

O Bentley Organic

Bentley Organic to kosmetyki przyjazne dla ciała, środowiska i kieszeni. Marka Bentley Organic powstała w 2006 roku, w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć tradycja firmy Bentley&Son sięga już roku 1800, kiedy jej twórcy zaczęli produkcję mydła. Bentley Organic rozpoczęła swoją działalność właśnie od produkcji naturalnych mydeł. Nowe produkty szybko spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem  klientów. Firma w szybkim tempie zaczęła się rozwijać, proponując innowacyjne kosmetyki i wyjątkową serię domowych środków czystości. Misja Bentley Organic to zapewnienie alternatywy dla drogich ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Twórcy firmy wierzą, że ceny produktów ekologicznych powinny być racjonalne, a nie zawyżane. Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association - co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości bez uszczerbku na jakości, spowodowanego niższą ceną.

Certyfikat Soil Association Ltd.

Certyfikat Soil Association jest wiodącą organizacją w Anglii wydającą certyfikaty dla produktów organicznych. Konsumenci rozpoznają to logo jako symbol rzetelności i wiarygodności. Certyfikat ten oznacza, że kosmetyków nie testowano na zwierzętach, są wolne od parabenów i nie zawierają syntetycznych detergentów SLS lub SLES.

---