Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Kontrowersyjne tematy » Mój mąż mnie zdradza - kontrowersyjne sprawy 

Mój mąż mnie zdradza - kontrowersyjne sprawy

Mężczyźni zdradzają kobiety

Mężczyźni szukają kochanek w internecie

 

Mój mąż mnie zdradza - kobiece dzienniki  - kontrowersyjne sprawy

Jestem z mężem od 18 lat z czego 15 lat już jesteśmy po ślubie. Mamy dwóch wspaniałych synów 13 i 4 latka. Kiedy pierwszy syn był jeszcze mały, mąż zaczął często wyjeżdżać w delegacje a jak wracał nie spędzał czasu w domu tylko z kolegami.

 

Szukałam rozrywki w internecie i tam poznałam mężczyznę o 180% innego od mojego męża. Spotkałam się z nim, zakochałam i postanowiłam odejść od męża. Kiedy mąż odkrył prawdę rozpętała się wojna domowa, a po wojnie pokój i urodził się drugi syn. Mój mąż postanowił się zmienić, więcej czasu spędzać z rodziną. Wiem, że jednak nie wybaczył mi tego co zrobiłam i cały czas szukał kontaktu ze swoją starą miłością. W dobie internetu jak się bardzo chce kogoś znaleźć wcześniej czy później udaje się.

 

Nie wiem na którym z portali internetowych ale znalazł ją i chyba wtedy to się zaczęło. Dwa lata temu mój mąż chyba zaczął mnie z nią zdradzać. Ona obecnie mieszka w innym mieście. Jeździ do niej kilka razy w roku, może nawet częściej, nocuje tam. Umawiają się niemal przy mnie. To absurdalna sytuacja i nie wiem co mam z tym zrobić. Boję się, że jak zacznę go wypytywać on mnie zostawi i wybierze kochankę. Odnoszę wrażenie, że ten romans z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozwija. W ubiegłym roku poza domem spędził już nawet swoje imieniny, a do domu przyjechał następnego dnia wieczorem.

 

Niedawno dowiedziałam się, że ta kobieta z którą mąż się spotyka dwa lata temu wyszła za mąż. A może oni są tylko przyjaciółmi? Czy to możliwe, jak sądzicie? Gdyby coś poważnego ich łączyło chyba nie rozpoczynałaby nowego związku. Czasami tak to sobie tłumaczę.

 

Agnieszka W. 

 

 


---