Jesteś tutaj: Home » Kultura » Literatura » Marsjanie i Wenusjanki w sypialni 

Marsjanie i Wenusjanki w sypialni


Marsjanie i Wenusjanki w sypialni

Po zeszłorocznym sukcesie książkiJohna Graya„Dlaczego Mars zderza się z Wenus” Dom Wydawniczy REBIS postanowił kontynuować wydawanie poradników tego autora. Oprócz największego bestsellera „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus”, który ukazał się również w zeszłym roku, przyszedł czas na kolejną książkę. Już dzisiaj na rynek trafia publikacja Marsjanie i Wenusjanki w sypialni.
Marsjanie i Wenusjanki w sypialni

Czy namiętność w długotrwałym monogamicznym związku jest możliwa? Jak kobiety i mężczyźni mogą zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić swe odmienne potrzeby w sypialni?
Marsjanie i Wenusjanki znacznie się różnią pod względem pragnień erotycznych, jednak mając świadomość tych różnic, można je obrócić na swoją korzyść. Autor pokazuje, jak poprzez drobne zmiany w podejściu do seksu i za pomocą kilku prostych technik rozpalić pożądanie, uszczęśliwić partnera i stworzyć wspaniały romantyczny związek.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich i autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w łącznym nakładzie 45 mln egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Jego książka Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus to w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej się sprzedająca na świecie pozycja o związkach damsko-męskich.

MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI – John Gray
Przekład: Jacek Grajewski, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.

Seria Poradniki psychologiczne
oprawa: broszurowa klejona, wydanie I (2009)
liczba stron: 208, format: 150 x 225
cena: 27.90 zł, cena promocyjna: 25.00

---