Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Fryzury » Fryzury Sławomir Kublin i Paweł Nabrdalik 

Fryzury Sławomir Kublin i Paweł Nabrdalik

To jest propozycja dla zwolenników klasyki, choć z pozoru miłośnicy awangardy powinni być adresatami pierwszej kolejności.

Kolekcja fryzur wiosna – lato 2011 autorstwa Sławka Kublina przygotowana we współpracy z Pawłem Nabrdalikiem, to z zamierzenia prowokacja artystyczna, mająca na celu przede wszystkim inspirować. Ostre, geometryczne cięcia oraz intensywnie nasycone, często stojące w opozycji dla głównej bazy kolory, są idealnie dopasowanym zbiorem elementów a każda jego część pozwala na wykorzystanie w zupełnie odrębnej formie. Tutaj róż w efekcie nie musi być różem, blond blondem. Ta idea ma podsycać wyobraźnię, mobilizować do poszukiwania. Odważna, nasycona żywą barwą stylizacja to zamysł kontrastujący z homogeniczną codziennością. Aprobata twórczej wyobraźni nie narzuca sposobu definiowania obowiązujących trendów, ale otwiera pewne drogi i możliwości.
O inspiracji, czyli fryzurach B&K opowiada stylistka, Elwira Rutkowska:- Podobnie jak fryzurą, ubraniem można się bawić. Jego formą, kolorem, kształtem. Fryzury są niezwykle odważne, futurystyczne, bardzo konstrukcyjne i geometryczne. Ubraniom można nadać podobną formę. Zarówno stylizacja jak i fryzura to przyszłościowe myślenie na temat aranżacji, zarówno tej na głowie jak i ciele;) Inspiruje Nas odważna kobieta, niebojąca się niekonwencjonalnych form.Kolekcja ubrań projektantki Joanny Jachowicz  niezwykle dopasowała się do geometrycznego klimatu sesji. Niecodzienny makijaż ciała podbija charakter sylwetki. Nieodzowne w tym sezonie skóry, desenie zwierzęce są kontynuacją wyostrzonych, mocnych fryzur najmodniejszych w sezonie 2011.


---