Jesteś tutaj: Home » Kultura » Literatura » Dziedziczka Cieni 

Dziedziczka Cieni


Czekaliśmy, czekaliśmy, ale wreszcie jest! Nakładem wydawnictwa INITIUM do sprzedaży trafiła „Dziedziczka Cieni” autorstwa Anne Bishop - księga II bestsellerowej Trylogii Czarnych Kamieni.
Dziedziczka cieni

Od stuleci Krwawi czekali na przybycie Czarownicy – wcielenia magii, ale Jaenelle, młodą dziewczynę, wybraną na mocy przepowiedni, dręczą toczące się wokół niej walki, nie wszyscy bowiem oczekują jej jako zbawczyni. Niektórzy odrzucają ją jako żywy mit lub nie chcą uwierzyć w jej istnienie, inni pragną uczynić z niej marionetkę, by wykorzystać jej moc do własnych celów.

Tylko czas i miłość opiekunów Jaenelle były w stanie uleczyć jej fizyczne rany, lecz umysł, wciąż kruchy i delikatny, z trudem może ochronić ją przed koszmarnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Nic jednak nie uchroni jej przed przeznaczeniem – a dzień rozrachunku jest coraz bliższy. Gdy powrócą wspomnienia… gdy jej magia dojrzeje… gdy będzie zmuszona pogodzić się z losem…

Tego dnia mroczne Królestwa dowiedzą się, co to znaczy być rządzonym przez Czarownicę.

Więcej na temat sagi i tomu pierwszego znajdziecie oczywiście w naszym serwisie. Ostatni tom trylogii pt. Królowa Ciemności, ukaże się już na jesień bieżącego roku. (uwaga: książki kierowane są do dorosłych czytelników).

Anne Bishop: Dziedziczka Cieni
Wydawnictwo: INITIUM
tytuł oryginału: Heir to the Shadows, tłumaczenie: Jakub Szacki
cena detaliczna: 41,90 zł, format: 15 x 21,5 cm, ilość stron: 432

---