Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Kontrowersyjne tematy » Dlaczego mężczyźni z całego świata tracą głowę dla polskich kobiet? 

Dlaczego mężczyźni z całego świata tracą głowę dla polskich kobiet?

Dlaczego mężczyźni z całego świata tracą głowę dla polskich kobiet?

 

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny! Nie chodzi tu bynajmniej o urodę polskich kobiet ale o ich temperament. Polskie kobiety są odważne, pewne siebie, zdecydowane i niedostępne, to właśnie jest najbardziej pociągające. Do tego wszystkiego są wspaniałymi matkami i namiętnymi kochankami. Jeśli mężczyźnie uda się zdobyć polską kobietę, zupełnie traci dla niej głowę.

 

Mężczyźni z całego świata słyszeli już o polskich kobietach. Moja koleżanka pojechała na wakacyjną pracę do Grecji, pracowała w jednej z kawiarenek przy plaży. Cała obsługa wraz z właścicielem byli nią zachwyceni, a nie jest ona jakąś szczególną pięknością. Mężczyźni zapytali ją kiedyś, czy wszystkie polskie kobiety są takie jak ona. Dziewczyna nie wiedziała o co im chodzi, ale oni wiedzieli. Kobieta rządziła całą kawiarenką, nie bała się nikogo i z każdym napalonym, pijanym gościem doskonale sobie radziła. Nikt nie śmiał jej nawet dotknąć - taki temperament mają polskie kobiety.

 

Podobna historia miała miejsce w Irlandii, gdzie przebywa obecnie moja przyjaciółka. Odwożąc do przedszkola dzieci, nasze kobiety ubierają się, malują, wyglądają zawsze i wszędzie świetnie, to jest u nas norma. za to irlandzkie mamy podjeżdżają pod przedszkole w szlafrokach i papilotach na głowie. Kiedyś jeden z tatusiów zwrócił się do mojej przyjaciółki z pytaniem. Czy w waszym Kraku wszystkie kobiety są takie piękne?

 

Czujcie się zatem wyjątkowymi, bo takie właśnie jesteście. Uwierzcie w swoją atrakcyjność.             

 Autor tekstu; Weronika Adamus

---