Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Kontrowersyjne tematy » CZY MOŻNA ZMIENIĆ PRZEZNACZENIE? 

CZY MOŻNA ZMIENIĆ PRZEZNACZENIE?

Jak zmienić swoje życie?

Jak poznać siebie?

 

 

 

 

 

 

 

Nasze życie składa się z drobiazgów, które kształtują nasz charakter sprawiają, że  znajdujemy się w danej chwili w takim a nie innym miejscu, które w następstwie może wpłynąć na nasze życie. Możemy poznać kogoś, zakochać się, trafić do jakiejś pracy czy też coś lub ktoś może pokazać nam drogę życiową lub cele do realizacji.

To kim jesteśmy i jak się zachowujemy nie jest przypadkowe.  We wszechświecie wszystko jest niezwykle uporządkowane i zsynchronizowane.  Mamy szansę zmienić przeznaczenie ale musielibyśmy zmienić swój charakter, swoje nawyki i przede wszystkim swoje myślenie.  To nie jest proste  ale jeśli nasze obecne życie bardzo nam przeszkadza i mamy na tyle determinacji żeby je zmienić mamy taką szansę.

Szamani i ludzie pierwotni rozmawiali z duchami. Nie żyli w cywilizowanym zanieczyszczonym świecie więc widzieli i rozumieli przepływ energii wszechświata.  Ich życie było zgodne z przyrodą i nie było tam zakłóceń. Też możemy tak żyć. Mimo rozwiniętej cywili mamy wokół siebie jeszcze czystą i niezakłóconą energię wszechświata którą niektórzy nazywają Duchem Świętym. Jeśli uda nam się cofnąć o tysiące lat wówczas uda nam się przesunąć do przodu.

 

---