Jesteś tutaj: Home » Kultura » Literatura » Co hamuje drogę do sukcesu 

Co hamuje drogę do sukcesuHamulce sukcesu

Co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed osiągnięciem sukcesu w Twoim życiu? Jeżeli chcesz osiągać maksimum swoich możliwości, wprowadź pozytywne zmiany w życiu i… Poznaj ostateczną prawdę na temat tego, co blokuje Twój osobisty sukces. Gdy czytasz kolejną motywacyjną książkę o samorealizacji i samospełnieniu, czujesz, jak Twoje wewnętrzne baterie rozgrzewają się do czerwoności.Odkładasz książkę i mówisz sobie w duchu: od dzisiaj wszystko się zmieni! Osiągnięcie sukcesu i droga do niego wydają się wtedy bardzo proste. Fakt, książka motywacyjna działa na nas jak Red Bull. Wprowadzamy w życie pozytywne mikro zmiany. Tydzień po przeczytaniu takiej książki jest magiczny, czujesz, że to ma sens, ale potem… Nie wiem, czy też tak to odczuwasz, że te naładowane baterie tracą siłę, a Ty wracasz do starych nawyków? Jednak ta pozycja jest zupełnie wyjątkowa.

Przede wszystki książka „Hamulce sukcesu” zawiera odpowiedź na dręczące Cię pytania:

* Dlaczego, mimo że przeczytałem książki mówiące o tym Jak zarobić milion?, dalej nie starcza mi od pierwszego do pierwszego?
* Dlaczego, mimo że wiem wszystko o technikach planowania i realizacji celów, dalej moje marzenia dryfują w sferze planów?
* Dlaczego, mimo że wiem, jak zdobywać przyjaciół, ciągle mam problem z zainicjowaniem rozmowy z obcą osobą?

W tej książce poznasz wszelkie zainfekowane obszary w naszym umyśle i dowiesz się, jak powyłączać ograniczenia w każdym z nich. Poznasz najbardziej destrukcyjne blokady zainstalowane w Twoim umyśle:

* Nadmierne skupienie się na przeszłości. Z kartek tej książki dowiesz się, na czym skoncentrować się, żeby osiągać zamierzone cele w krótszym czasie.
* Traktowanie przeszkód i ograniczeń jako realnej blokady na drodze do sukcesu.
* Wykręty i wymówki. W książce poznasz metody eliminowania tego typu blokad.
* Strach i lęk. Dowiesz się, że lęk przed wyzwaniami nie ma żadnych logicznych podstaw. Jest po prostu sztucznym tworem człowieka.
* Brak wiary i negatywne myśli.

---