Jesteś tutaj: Home » Kultura » Literatura » Anna Karpińska - Pozwól się uwieść 

Anna Karpińska - Pozwól się uwieść

ciekawa lektura

Pozwól się uwieść

 

 

 

 

 

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-7839-487-7
Data wydania: 04.04.2013
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 560
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka 

 

 


Najnowsza powieść Anny Karpińskiej pt. „Pozwól się uwieść” to historia pogmatwanych relacji rodzinnych, rozpadającym się małżeństwie i szukaniu optymizmu oraz swojej drogi w życiu. 

Bohaterką jest Marta, kobieta po czterdziestce, zostaje sama z dorastającymi bliźniakami, córką i synem. Rozstanie ze zdradzającym wiecznie mężem jest dla niej dramatyczną decyzją, przecież nigdy nie przestała go kochać.

Kiedy jej życie rozsypuje się jak domek z kart, pojawia się tajemniczy Szymon, znajomy z internetowego forum, zdaje się ją rozumieć. Dzięki jego wsparciu Marta zaczyna wierzyć w siebie, podejmuje nowe wyzwania, jest silniejsza i pewniejsza siebie.

Z determinacja dąży do realizacji swojego pragnienia, chce zamieszkać w pięknej orłowskiej willi. Ale czy może liczyć na Szymona, czy wiara w tę znajomość jest naiwna, czy spełni się jej marzenie o miłości  ???

Na te pytania znajdziecie odpowiedź czytając tę książkę. Polecam to ciekawa lektura, napisana lekko i zgrabnie.Poprzednia powieść tej pisarki to "Chorwacka przystań"

---