Jesteś tutaj: Home » Moda » Ulica modowo » Andrzejkowe wróżby z włosów 30 listopada 2012 

Andrzejkowe wróżby z włosów 30 listopada 2012

 

Andrzejkowe wróżby z włosów

Andrzejkowe wróżby to już tradycja - zwłaszcza w niektórych kręgach ludzi, którzy każdego roku umawiają się specjalnie na wróżenie sobie i świetnie się przy tej okazji bawią. Włosy nie są tylko naszą ozdobą ale kryją w sobie wiele tajemnic o nas. Lekarzom  nas włos powie o naszych dolegliwościach a policjanci za pomocą włosa rozwiązują kryminalne zagadki. Dziś jednak zajmiemy się wróżeniem z włosów. Jeśli mamy problemy i nie bardzo wiemy jak je rozwiązać przestańmy rwać włosy z głowy ale przyjryjmy się im bardziej wnikliwie i postarajmy się nasze problemy rozwiązać. Jeśli będziemy wierzyć, że zaklęcie zadziała wtedy z całą pewnością zadziała. Wiara czyni cuda. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzejkowe wróżby z włosów

 

Wróżenie z włosów zdrowia
Trzeba wrzucić do ogniska trochę włosów jeśli tej osobie, których włosy zostały wrzucone dana jest szansa na długie życie kosmy spłonie szybko włosy będą się słabo i długo paliły to znak że osoba ta jest na coś chora i powinna się gruntownie przebadać.

 

Aby poznać inicjał  przyszłego partnera
Wyrwij włos z własnej głowy a następnie swoimi palcami odmierz  litery alfabetu. Litera na której się skończy to litera imienia twojego partneta.

 

Na to aby mieć włosy, jakie się chce
Trzeba zapalić żółtą święcę a także lawendowe kadzidełko, następnie zmieszać kilka kropli olejku rozmarynowego z olejkiem do wcierania w włosy. A teraz skup się i wyobraź sobie samą siebie z takimi włosami takie jakie chciałbyś mieć. Powiedz następujące takie zaklęcie:

Mocą trzech czasów ten czar zakreślając,
niechaj tako oto dzieje się:

Niechaj piękno mego wnętrza,
Dla każdego ujawni się,
Uczyń włosy me koroną mego piękna,
Jako chcę, tako niechaj stanie się.

 

Czar na porost włosów 
Za to tego czaru dokonuje się podczas nowiu księżyca w piątek lub środę. Zapal cztery dziękczynne różowe świece,następnie rozgnieć pomidor i wetrzyj jego sok w swe włosy a potem połóż swoje zdjęcie pod jasnoróżową świecę i umieść na niej kosmyk włosów. Zapal świecę i wypowiedz następujące słowa:

Me włosy rosną,
Me włosy rosną,
Coraz bardziej szybciej i dłuższe wyrastają.
Wraz z wzrostem nowego księżyca rosną także i me włosy.
Wraz z światłem pełni padającym na mnie, rosną także i me włosy.
Północy, Południu, Wschodzie i Zachodzie, sprawcie by me włosy rosły szybciej i lepiej.
Nie krzywdząc nikogo,
Błogosławione Bądźcie!

Renata Paradis

---